ФОТО: Каролина со внуката ужива на плажа

Макеоднската поп икона Каролина Гочева заедно со својата внука Луција ужива на плажа.

Таа на својот Инстаграм профил објавила фотографија од неа и внука и.

28.06.2014 - 10:41
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега