Време: Ќе не освежи ветерче

Времето ќе биде сончево со мала доумерена облачност. Ќе дува слаб ветер од променлив правец.

Утринската температура ќе се движи од 10 до 17, а дневната од 26 до 32 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со мала доумерена облачност. Ќе дува слаб ветер од променлив правец.

Температурата до 29 степени.

 

28.06.2014 - 09:59
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега