Дали ја поддржувате иницијативата за укинување на бележењето со видливо мастило за изборите?

28.06.2014 - 00:03
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега