Стојанче Ангелов збесна и на Facebook се откажа од својот кум - и праќал пораки на ќерка му

Порталот Мактел објави дека причината за ваквиот пост на Ангелов е фактот што неговиот кум и праќал вознемирувачки пораки на неговата малолетна ќерка

27.06.2014 - 23:48
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега