Нивес дозволи магаре да ја душка по интимните делови, а таа се смешкаше: „Знае магарето каде треба„ (ВИДЕО)

Хрватската старлета Нивес Целзиус обожава да ојавува провокативни фотографии и видеа и овојпат го направи тоа но во поинаков стил.

Имено таа објави неколку фотогафии и видео позирајќи со магаре во претесна раскопчана кошула  во која градите и беа речиси „извадени“.

Под фотографиите таа напиша:

„Што да ви кажам, мажите и магарињата ми јадат од рака. Шиме не е исклучок. Зарем тој не е најслаткиот на светот?!“

Седејќи во автомобил магарето почна да ја душка по деколтето и инитимните делови, а таа се смешкаше.

„Знае магарето каде треба„, „Баш му завидувам“, „Знае што е добо“ беа само дел од коментарите под видеото.

 

 
 
 
View this post on Instagram

I Šime se vratija... Uvijek se vrate #donkeybusiness #donkey

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Oct 20, 2020 at 2:31am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.10.2020 - 11:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега