Нивес Целзиус во кожен комбилизон со длабоко деколте:„Запознај ја мојата мрачна страна“ (ФОТО)

Нивес Цезиус не престанува да ги провоцира фановите на социјалните мрежи. 

Овојпат таа им го разубаве денот со фотографија во кожен комбилизон во кој го истакна своето деколте.

„Запознај ја мојата мрачна страна“ напиша Нивес,па собра околу 12.000 лајкови.

Не недостасуваа и комплименти.„Убавица„, „преубава си“, „Ѕвер“... беа само некои од коментарите.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Upoznaj i moju mračnu stranu

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Jul 24, 2020 at 11:47am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

I nebo se obradovalo kraju mog radnog dana #homesweethome

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Jul 25, 2020 at 10:29am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.07.2020 - 21:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега