Ниш под вода: Реки се слеваат по улиците (ВИДЕО)

Улиците во Ниш вечерва се под вода поради обилните дождови кои го зафатија овој српски град.

Како што пишуваат српските медиуми, ова се случува третпат овој месец.

Apokalipsa

Posted by Nenad Golubovic on Thursday, 23 July 2020

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.07.2020 - 22:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега