Никол Шерзингер го „запали“ интернетот (ФОТО)

 

Пејачката Никол Шерзингер објави фотографии од одморот на островите Теркс и Кејкос и своите фанови ги остави без текст.

На фотографиите таа позира во минијатурно бикини на плажа.

Минатата недела таа се пошегува оти на нејзиното момче, некогашен рагбист, му здосадило постојано да ја фотографира.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.01.2021 - 22:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега