Не е за оние со слабо срце: Станија се расоблече на студот и објави фотки од сите можни агли (ФОТО)

Откако сподели дел од тренингот и го снимаше задникот додека вежбаше, Станија Добројевиќ отпатува со своето момче Марко на Копаоник, од каде веднаш објави неколку голи фотки.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic)

Имено, старлетата се соблече од проѕирна долна облека и позираше покрај широко отворениот прозорец со шубара на главата, а фотографиите ги полудеа нејзините придружници.

 

На Станија дефинитивно не и беше гајле за студот, па се опушти и позираше, а нејзиното момче ја сликаше од сите можни агли.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.04.2021 - 10:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега