Не е многу активна на Инстаграм, но кога Лима ќе објави фотографија интернетот полудува (ФОТО)

Адријана Лима не е опседната со Инстаграм и не објавува секојдневно фотографии. Бразилската манекенка и по многумина најубавата жена на светот објави селфи во бикини и ги покажа бујните гради.

-Летно раслопожение, напиша таа во описот на фотографијата.

Фановите не кријат дека се изненадени, но и воодушевени од фотографијата. Сликата за еден ден собра речиси 400.000 лајкови.

 
 
 
View this post on Instagram

SUMMER MOOD

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on Jul 19, 2020 at 1:20pm PDT

21.07.2020 - 19:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега