Наташа Беквалац ја менува професијата

Наташа Беквалац со години успешно пее, а со својата најнова објава натера многумина да помислат дека решила да ја промени професијата.

Имено, Наташа на својот Инстаграм профил се пофали дека започнала курс за шминкање, а од него објави и фотографија.

„Мојата прва лекција за шминкање. Имам и тетратка, за да можам да запишам нешто“ – истакна Наташа со фотографија.

22.04.2024 - 23:38

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега