Насилник во Кисела Вода: Соблекол малолетничка и ја допирал по телото

На 25.09.2023 во 12.10 часот во Полициската станица Кисела Вода, 40-годишна жена од Скопје пријавила дека нивниот сосед И.П. ја соблекол нејзината малолетна ќерка и ја допирал по телото.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

26.09.2023 - 17:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега