Направете сами чудотворна напивка за слабеење: Се пие на празен стомак и ги топи килограмите

Рецепт за напивка што со сигурност води до вита линија.

Состојки:

-1 замрзната банана, 1 лажица рендан ѓумбир, половина шолја спанаќ, малку мраз,  шолја замрзнати боровинки, 2 мали лажици мелено ленено семе.

Приготвување:

Измешајте ги сите состојки и пијте ја напивката наутро на празен желудник.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.08.2020 - 23:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега