Наполнете си шишиња - ЈП Водовод информира каде денеска ќе нема вода

Поради дефект на водоводната цевка Ф 80мм. на ул.„Иван Хаџиниколов“ 21/41, без вода денеска ќе бидат корисниците од улица „Сердарот“ и дел од улицата „Иван Хаџиниколов“.

Од ЈП Водовод и канализација информираат дека водоснабдувањето ќе биде прекинато се до завршување на дефектот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2021 - 09:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега