Најневеројатен шверц на луѓе, на српските цариници не им се верувало дека е можно

 

Неверојатна сцена синоќа доживеале цариниците во Градина. Имено тие ја отвориле хаубата на еден автомобил и внатре виделе жена скриена меѓу моторот и ладилникот – објави српската царина на својот Инстаграм профил.

На фотографијата се гледа жена, која го крие лицето, како седи свиткана под хаубата на возило.

Вистинско чудо е како успеала да се сокрие во тој дел од автомобилот, но чудо е и што цариниците ја откриле.

 

25.03.2023 - 14:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега