„Најдобар задник на светот“- Старлетата позираше во танга на јахта и ги полуде фановите

Хрватската старлета и навивачка, Ивана Кнол  ја отвори сезона за сончање, како и голите фотографии во костим за капење.

По неколку жешки фотографии покрај базен, хрватската старлета отпатува за Египет, од каде речиси секој ден ги воодушевува своите придружници, кои неуморно ги коментираат нејзините слики.

Ивана сега целосно ги полуде сите и ги запали социјалните мрежите со нова фотографија на која позираше во танга на јахта.

Задникот го сврте кон камерата, па остави коментарите сами да си ја завршат рабоатата.

„Најдобрата риба“, „Најдобриот задник на светот“, „Убава“, „Леле“, беа само некои од нив.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

10.06.2021 - 15:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега