Момче од Скопје повредено со остар предмет од две лица

Минатата вечер едно 28-годишно момче било нападнато од две лица.

„На 23.11.2022 во 20.15 часот во Полициската станица Центар, Ѓ.М.(28) од Скопје пријавил дека околу 18.00 часот на бул.„Климент Охридски“ во Скопје бил физички нападнат од две лица, при што едното од нив употребило остар предмет и му нанело повреда“, информираат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

24.11.2022 - 16:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега