Момче нападнато во Идризово

 

МВР информираше дека вчера во 15:00 часот во СВР Скопје, 28-годишниот Ј.Р. од село Идризово пријавил дека во село Идризово,скопско, бил физички нападнат со тврди предмети од лицата И.Д.(40), И.Д.(33) и Б.Д.(23) сите од село Идризово. Полицијата информира дека се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.10.2020 - 17:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега