Момче нападнато пред трогвски центар во Аеродром

Министерството за внатрешни работи информираше дека во 21:35 часот во СВР Скопје, 28-годишниот И.К. од Скопје пријавил дека околу 21:00 часот, во близина на трговски центар на подрачјето на Аеродром, бил физички нападнат од три лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информира МВР.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.10.2020 - 17:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега