Младо момче со повреди донесено во болница во Скопје

Млад скопјанец со повреди донесен во Комплексот клиники „Мајка Тереза“.

-На 04.12.2020 во 09.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека Б.П.(25) од Скопје, додека извршувал работни задачи во фирма во Скопје, се здобил со повреда,  констатирана во Комплекс клиники „Мајка Тереза“, информира МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.12.2020 - 16:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега