Младо момче пронајдено обесено на кејот на Вардар во Скопје

 

Младо момче пронајдено обесено на кеј во близина на ФФм во Скопје.

Од полицијата велат дека на 06.08.2020 во 19.56 часот во СВР Скопје било пријавено дека на кеј на р.Вардар во Скопје, во близина на ФФМ, било пронајдено обесено машко лице на возраст од околу 25 години.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.08.2020 - 16:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега