Млад скопјанец со тешки повреди донесен на Клиника

Триесет и двегодишниот Ј.Т. од Скопје вчера бил донесен во Комплекс клиники „Мајка Тереза“ со тешки телесни повреди.

Според пријавеното, тој се повредил околу 14.50 часот додека вршел работни задачи, како вработен во фирма, на ул.„Киро Фетак“ во Скопје. Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје.

 

21.10.2021 - 16:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега