Мисајловски на средба со граѓани во Љубанци

Носителот на листа во изборната единица 2 на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски денес оствари средба со жителите на село Љубанци.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.07.2020 - 13:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега