Мијалков стана дедо - му се роди внука

 

Поранешниот директор на Управата за безбедност и контраразузнавање, Сашо Мијалков стана дедо откако се породи снаата Анастасија, која неодамна се венча со Јордан Мијалков.

Јордан и Анастасија станаа родители на првото дете, откако добија ќерка, а информацијата ја потврдија преку нивните профили на социјалните мрежи.

Брачниот пар пред еден месец направи свадба, а повеќе за тоа може да прочитате на Женски Магазин“.

 

16.08.2022 - 10:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега