Мицкоски се сретна со Јанкулоска: Неправдата никогаш не нè скршила

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска се сретна со Гордана Јанкулоска. Веста ја соопшти актуелниот претседател на опозициската партија на ФБ. 

Средба силна колку Горде. Неправдата никогаш не нè скршила, напиша Мицкоски во описот на фотографијата.

22.09.2023 - 13:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега