Мицкоски на Ифтар вечера: Заеднички за нова надеж, иднина и промени кои мора да ја направат Македонија силна и просперитетна

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва беше на Ифтар вечера.

-На Ифтар вечера со нашите пријатели. Заеднички за нова надеж, иднина и промени кои мора да ја направат Македонија силна и просперитетна!

 

26.03.2024 - 20:12

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега