Меланија воодушеви со својот стил на последната претседателска дебата - првпат се појави во јавност по битката со ковид

Првата дама на САД, Меланија Трамп за првпат се појави во јавност по битката со коронавирусот. Тоа го стори на последната претседателска дебата.

Таа и претседателот Доналд Трамп се појавија во Тенеси каде што се одржа дебатата со противкандидатот, демократот Џо Бајден.

Меланија го привлече вниманието кон себе со својот аутфит. Носеше црн фустан и црни салонки кои се нејзин заштитен знак.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.10.2020 - 13:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега