Маж прегазен на пешачки во центарот на Скопје

Едно лице е тешко повредено откако во него удрил автомобил додека тој ја поминувал улицата Орце Николов пред Министерството за одбрана во скопско Дебар Маало.
На лице место веднаш пристигнала екипа на Брза Помош но се уште нема информации во каква состојба е повредениот.
Увидот се уште е во тек, па не се споделуваат информации за околностите во кои се случила несреќата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.02.2021 - 13:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега