Маската поголема од костимот за капење: Станија со разголени гради ја разгоре машката фантазија (ФОТО)

Српската старлетата и манекенка Станија Добројевиќ во моментов се наоѓа во Америја поради работа, бидејќи е заштитно лице на една американска компанија, а од вчера и  официонален дистрибутер во Европа.

Станија ова склучување на договор го прослави со објава на разголени фотографии покрај базенот, но и в лифт.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.10.2020 - 17:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега