Марија Пијанманов Плевнеш: Јас сум бренд сама по себе

 

Во емисијата „Жешко столче“ гостуваше Марија Пијанманов Плевнеш. Одговарајќи на новинарско прашање „дали пати од тоа да носи брендирана облека“, таа потенцираше дека била бренд сама посебе. 

„Никогаш не патам по брендови. Баш мислам дека сакам самата по себе да бидам свој бренд. И луѓето ме прекопираат често и тоа за мене е успех', изјави Пијанманов Плевнеш. Нејзините одговори на жешките прашања погледнете ги во продолжение:

07.11.2023 - 21:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега