Манијак допирал дете по телото, заврши зад решетки

Манијак допирал малолетник по телото, по што бил лишен од слобода, информираат од битолската полиција.

Во текот на вчерашниот ден, полициски службеници од СВР Битола го лишиле од слобода Т.Ј.(50) од Битола, затоа што претходно во неговиот дом допирал по телото малолетник од Битола и го принудил и тој него да го допира.

-По целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава, појаснуваат од СВР Битола.

26.09.2022 - 17:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега