Манекенката објавила жешка еротска снимка за да го потсети поранешниот љубовник што изгубил

Кристијан Виери, освен по фудбалскиот талент, ќе остане запаметен и како играч со многу бурен љубовен живот.

За избраничките на неговото срце се пишуваше многу, а тој се трудел на разни начини да ги поттикнува таблоидите да го ставаат на насловната страница. 

Сепак, она што остана највпечатливо се раскинувањата кои не биле воопшто лесни. Едно од нив се случи пред 2 години кога Виери стави крај на страсната врска со наследничката на Наоми Кембел – манекенката Џазма Кендрик.

 
 
 
View this post on Instagram

Sheats Goldstein Residence BTS with @davidbellemere @jamesfgoldstein

A post shared by Jazzma Kendrick (@jazzma_kendrick) on Oct 20, 2018 at 12:14pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.08.2020 - 15:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега