Малолетник претепан од соученици пред училиште

На 26.02.2024 во 17.00 часот во СВР Скопје, З.С.(50) од Скопје пријавил дека околу 12.45 часот пред влезот на основно училиште во с.Бардовци, скопско, неговиот малолетен син бил физички нападнат од двајца други ученици.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

27.02.2024 - 18:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега