Малолетничка претепала малолетничка во Штип, во полиција пријавила мајката на нападнатото девојче

Доцна синоќа во 22.00 часот во СВР Штип, Б.К.(44) од Штип пријавила дека околу 19.50 часот во Штип нејзината малолетна ќерка била физички нападната од друга малолетничка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

10.07.2024 - 20:18

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега