Мајка (55) и ќерка (19) секогаш се тушираат заедно, а спијат и во ист кревет- сега во целата приказна се појави момче (ВИДЕО)

 

Британи (19) вели дека капење заедно со нејсизната мајка и влева сигурност во животот бидејќи уште како мала мразела топла вода и се плашела.

Двете велат дека ритуалот заедничко капење започнал уште во најраното детство, а потоа станале и пракса кога почнале и пубертетските денови.

Во една емисија за ТЛЦ тие објавиле и видео на кое се гледа како заедно влегуваат под туш.

Притоа Мајката Мари (55) и става шампон на косата на нејзината ќека и ѝ го мие грбот, па и вели дека би требало да пјде во солариом, дека премногу е бела.

„Ми се допаѓа кога мајка ми прави такви едноставни работи за мене, кога ми ја мие косата или ме бања. Се чувствувам заштитено“ вели Британи.

Сепак, секоја посебна врска помеѓу мајка и ќерка може да дојде на испит во одреден момент. Тој испит се случи кога Френк се мешаше во нивната семејна врска. Дечкото на мама се обиде да го најде своето место во оваа чудна врска од почетокот, а на неговата ќерка не и се допадна.

Мајката и понатак се обидува да направи баланс, но Френк бара нејзината ќерка да се отсели, на што Мари реагирала бесно.

Тогаш Френк ја замолил барем Британи да спие во друг кревет, бидејќи тие двете и понатака спијат во ист кревет.

Во целата оваа збрка Мари го замолила Френк да се капе со нив, што тој го доживеал како провокација и одбил, но останува да видиме уште колку ќе издржи воваква ситуација.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.07.2020 - 10:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега