Мадона повторно објави контроверзни фотографии од кои една ги загрижи фановите: „Мислам дека си го изгубила разумот“

Веќе навикнавме Мадона, сега веќе редовно, да објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи, но овојпат се надмина себеси.

Новата објава на кралицата на поп музиката наиде на лавина коментари и бурни реакции од нејзините фанови.

Мадона овојпат објавила серија фотографии, а на една од нив јасно се гледа огромна модринка долж нејзината нога. Во описот, Мадона напишала: „Животот ме 'претепа'. Мислите дека ми е гајле? Само ѓаволот се грижи“.

Контроверзната пејачка позирала на ВЦ школка, свртена со грбот кон камерата и направила неколку сексапилни фотографии во кревет и на фотелја.

На една од фотографиите јасно се гледа и огромната модринка долж целиот бут, додека на другата нога носела црн скинат чорап. Токму оваа фотогррафија подигна најголема прашина во јавноста.

Многумина се запрашале што всушност сакала да порача со оваа објава, а имало и коментари како: „Ова не е уметност, ова е вулгарно“, „Мислам дека си го изгубила разумот“, „Таа на очајнички начин сака да го привлече вниманието на јавноста“.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)

15.01.2022 - 15:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега