„Летаа евра“: Цел регион зборува за оваа веселба- пејачката за еден рефрен доби повеќе од 5000 евра бакшиш

На социјалните мрежи се појави видео од една семејна веселба во Србија каде пејачката само за еден рефрен доби повеќе од 5000 евра.

Имено српската пејачка Теа Таировиќ се појави, а бакшиш почна да лета од сите страни.

Отпрвин, еден човек ѝ дава пари во рацете, а потоа тој започна да ги фрла над неа, на подиумот, додека Таировиќ цело време игра и пее.

Интересно е што меѓу банкнотите не можеше да се види друга валута освен евро, и тоа по 50, 100, 200, 500 евра. 

23.06.2021 - 10:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега