Лазаров: Не сум ни јас безгрешен ѝ се извинувам на Фалангата

По поразите од Норвешка и Холандија, денеска доживеавме и трето, најголемо разочарување откако загубивме од Аргентина со девет голови разлика.
 „Не сум ни јас безгрешен, ѝ се извинувам на Фалангата! Морам да ѝ се извинам на Фалангата, дојдоа тука преку 2.000 луѓе. Они се дел од нас, затоа имаат и големи очекувања. Но, ние мораме да почнеме од почеток и без очекувања, така побрзо ќе се кренеме“, изјави Лазаров по мечот.
17.01.2023 - 21:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега