Кршењето на кола во центарот на Скопје било снимање на сцена за филмот „Бистра вода“

Видеото кое вирално се прошири на социјалната мрежа Твитер, во кое се гледаше како две лица среде бел ден демолираат автомобил оставен на паркингот, всушност претставува снимање на сцена од филмот „Бистра вода“.

03.10.2022 - 15:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега