Кралицата на силиконите ги збуни фановите: Сите прашуваа што се случило со нозете на Сораја (ФОТО)

 

Иако Сораја Вучелиќ редовно предизвикува воздишки кај своите следбеници на Инстаграм со провокативни изданија, исто така се случува да измами и по некој подсмев, особено кога ќе споигра со „фотошоп“.

Новата фотографија на старлета предизвика бура на социјалните мрежи.

Сораја позираше во снегот во мини здолниште и сите се прашуваа што се случило со нејзините нозе, како што пишуваа нејзините следбеници, изгледаше како „одеднаш да пораснале“.

Сали Сораја и овој пат си играла на Фотошоп, или дали аголот на сликата е таков што нозете изгледаат поиздолжено од нормално, но јасно е дека Сораја дефинитивно е вистинска бомба.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sara (@sorajavucelic)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.01.2021 - 12:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега