Кој мисли дека сексот не е подобар од давањето голови има проблем со самиот себе – Златан Ибрахимовиќ го „запали“ светот со пикантериите од својата спална соба

 

Златан Ибрахимовиќ ја заврши својата блескава кариера, но неговите феноменални успеси го вброија на листата на најдобрите фудбалери на сите времиња.

Меѓутоа неговата харизма и понатаму го освојува целиот свет, а неговата популарност никако да опадне во последниве години наназад.

Освен по сјајните игри на теренот, тој ќе биде запаметен и по изјавите кои се прераскажуваат со години.

Имено тој во едно интервју неодамна открил дали е подобро да дава голови или да има секс.

„Сексот е подобар. Секако кој мисли друго има проблем во креветот“, беше јасен Ибрахимовиќ во својата изјава.

тој тогаш додал дека годините не би требало да бидат пречка за интимното запоставување на партнерите.

„Сексот дава посебно чувство во секоја љубовна врска, креветот е решение за секој проблем“, изјавил Ибрахимовиќ.

04.10.2023 - 22:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега