Ќерката на Топалко во „жешко издание“: Минијатурното бикини не успеа да ги задржи нејзините гради (ФОТО)

Хелена Топаловиќ, ќерката на пејачот Милан Топаловиќ – Топалко, не престанува да ги провоцира машките следбеници на социјалните мрежи каде објавува провокативни фотографии.

Имено, убавата ќерка на Топалко на својот Инстаграм објави фотографија во минијатурен костим за капење  кој буквално едвај ги држеше нејзините гради.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Helena Aleksić (@helena_topalovic)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Helena Aleksić (@helena_topalovic)

14.09.2022 - 21:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега