Кисела Вода: Повеќе лица претепале малолетник

На 18.09.2023 во 13.40 часот во СВР Скопје, Д.Ј.(47) од Скопје пријавил дека на подрачјето на Кисела Вода неговиот малолетен син бил физички нападнат од неколку лица, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

19.09.2023 - 19:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега