Ким Кардашијан објави стари фотографии од Кајли Џенер, фановите бесни: Која е оваа девојка?

Кајли Џенер го слави 23. роденден, а Инстаграм е преполн со честитки. На тоа се приклучи нејзината постара сестра Ким Кардашијан која објави неколку фотографии со сестрата. Очекувано, фотографиите од детството и раната младост ги разбеснија обожавателите, со оглед на тоа дека Кајли изгледа потполно различно отколку денес.

Кајли досега неколку пати била кај пластичен хирург пред да стане полнолетна, а корисниците на социјалните мрежи пишуваат дека воопшто не изгледа како иста личност.

Не ја штедеа ниту на фотографиите на кои Ким и честиташе роденден.

-Која е девојката на првите фотографии?, гласи коментарот кој доби најмногу „лајкови“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.08.2020 - 19:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега