Кејти отишла на одмор во Турција и ги скршила двете стапала - половина година нема да може да се движи

Кејти Прајс, позната по учествата во реални шоуа во Турција ги скршила двете стапала, па на Инстаграм напиша се за својата незгода. Таа цела ноќ поминала со пукнатини на петите, а операција ќе ѝ биде направена штом ќе се врати во Британија.

Страшната повреда ја доживеала за време на посетата на еден тематски парк со момчето и двете деца - скокала од еден на друг ѕид и така ги скршила стапалата.

„Да, вистина е. Морам двете да ги оперирам и ќе ми вградат шипки. Нема да можам да се движам до 6 месеци“, порачала таа на Инстаграм.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

31.07.2020 - 16:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега