Кавадарченец загина откако се превртел со трактор

69-годишен кавадарчанец загина откако се превртел со трактор.

-Изутрината во 05.00 часот било пријавено дека на влезот во Кавадарци, Г.Б.(69) од Кавадарци, управувајќи трактор, изгубил контрола и се превртел, при што починал на местото, велат од полицијата.

 Увид извршила увидна екипа од Полициската станица Кавадарци.                                         

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.07.2020 - 11:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега