ЈСП си известување: Утре автобусите ќе возат со изменет возен ред

ЈСП „Скопје“ информира дека утре јавниот превоз ќе сообраќа по неделен возен ред поради празникот 8 Септември – Ден на независноста.

Дежурни ќе бидат три билетарници, кај Транспортен центар и кај Зелено пазарче со работно време од 7 до 19:30 часот и во Ѓорче Петров, со работно време од 7 до 13 часот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.09.2020 - 11:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега