Исклучувања: Неколку улици во Скопје утре без струја

Од ЕВН Македонија АД известуваат дека на ден 17.08.2022 година ( среда ) без електрична енергија ќе останат:

– во периодот од 07.00 до 19.00 часот, дел од корисниците на улицата „Шарски Одреди“ (општина Центар)

– во периодот од 07.00 до 19.00 часот, дел од корисниците на улицата „Козара“ ( општина Центар )

16.08.2022 - 09:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега