Исчезна тинејџер од Скопје


Вчера во 08.30 часот во Полициската станица Гази Баба од СОС Детско село било пријавено дека од установата се оддалечил нивниот штитеник Т.П.(17) кој и претходно се оддалечувал и бил враќан.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

13.04.2024 - 15:38

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега