Исчезна 76-годишен прилепчанец

Во ОВР Прилеп на 06.07.2022 околу 13.00 часот пристигнала пријава за исчезнато лице.

Како што информираат од МВР, Р.А.(51) од Прилеп пријавил дека од дома се оддалечил неговиот татко Б.А.(76).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

07.07.2022 - 16:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега